Ruszamy z pomocą dla powodzian - Urząd Miasta i Gminy w DziałoszycachUrząd Miasta i Gminy w Działoszycach
A A+ A++ Kontrast

Ruszamy z pomocą dla powodzian

29-06-2021

Okaż SERCE ❤❤ Dobro powraca ❤❤

Firma EkoEnergia Polska Sp.z.o.o ruszyła z pomocą do rodzin, które najbardziej ucierpiały podczas nawałnicy 24 czerwca 2021 roku. W dniu dzisiejszym firma ta przekazała nowe sprzęty AGD o łącznej wartości 11 tysięcy złotych‼‼

Darowanymi sprzętami były pralki firmy Kernau- 7szt. oraz lodówki firmy Beko-4szt. 👏👏👏 Dziękujemy za Państwa hojność, ofiarną pomoc i za zaangażowanie w niesieniu pomocy mieszkańcom Gminy Działoszyce💪👍👍‼

Natomiast wczoraj pracownicy Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej wspólnie z Proboszczem Parafii Działoszyce Ks. Andrzejem Jankoskim rozwozili artykuły żywnościowe dla najbardziej potrzebujących 👏👍💪‼ Serdecznie Dziękujemy naszemu Proboszczowi za włączenie się do tej akcji, za ogromną pomoc i wieeeeelkie serce ❤‼

Chcielibyśmy również podziękować Burmistrzowi Miasta i Gminy Pińczów Panu Włodzimierzowi Badurak, który ofiarował Naszej Gminie z budżetu miasta Pińczów 15 tysięcy złotych na pomoc dla rodzin, które ucierpiały podczas powodzi. Przekazujemy wieeeelkie wyrazy szacunku i wdzięczności ❤‼ Pan Burmistrz z Pińczowa udostępnił nam również koparkę. Pan Starosta Pińczowski Zbigniew Kierkowski oraz Pan Burmistrz Kazimierzy Wielkiej Adam Bodzioch również użyczyli naszej Gminie koparki‼ Łącznie w Gminie Działoszyce pracuje aż 5 koparek‼ Dziękujemy Panom z całego serca.

Powoli wracamy do normalności, jeszcze będzie dobrze!

Ponadto, dziękujemy strażakom, którzy byli w stałej gotowości cały czas monitorując sytuację. Dziękujemy za piękną walkę z żywiołem..za zaangażowanie w niesieniu pomocy mieszkańcom, za ofiarność i odwagę w tym trudnym czasie, za nieskończoną siłę..

Galeria zdjęć


 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Aplikacja door to door
 • Rozlicz PIT w gminie Działoszyce
 • Program Czyste powietrze
 • Powrzechny Spis Rolny 2020
 • Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej
 • 100 rocznica odzyskania niepodległości
 • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
 • ratusz.pl