Nagroda dla grupy ''Krasnoludków'' z Przedszkola w Działoszycach - Urząd Miasta i Gminy w DziałoszycachUrząd Miasta i Gminy w Działoszycach
A A+ A++ Kontrast

Nagroda dla grupy ”Krasnoludków” z Przedszkola w Działoszycach

11-02-2022

Pragniemy podziękować wszystkim rodzicom, którzy oddali swój głos na grupę „Krasnoludków” z naszego przedszkola i przyczynili się do wygranej nagrody, którą były warsztaty chemiczne. Dnia 10.02.2022 r. w naszym przedszkolu odbyły się ciekawe warsztaty prowadzone przez CHEMICAL WORLD.

W tym dniu nasze pociechy zamieniły się w aktywnie eksperymentujących naukowców posługujących się profesjonalnym, laboratoryjnym sprzętem. Dzieci pod okiem Pani instruktor przeprowadziły eksperymenty chemiczne, które nierzadko przypominały magię.

Zachwytu nie było końca!


 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Aplikacja door to door
 • Rozlicz PIT w gminie Działoszyce
 • Program Czyste powietrze
 • Powrzechny Spis Rolny 2020
 • Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej
 • 100 rocznica odzyskania niepodległości
 • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
 • ratusz.pl