Dzień rodziny - Urząd Miasta i Gminy w DziałoszycachUrząd Miasta i Gminy w Działoszycach
A A+ A++ Kontrast

Dzień rodziny

24-05-2022

Nasze Przedszkolaki z Przedszkola Marzeń-Przedszkola Samorządowego nr 2 w Działoszycach w zeszły piątek świętowały wraz ze swoimi Rodzicami Dzień Rodziny.

Po części artystycznej zaprezentowanej swoim mamusiom i tatusiom na dzieci czekała wspaniała niespodzianka! Dzięki naszym cudownym Rodzicom udało się nam zorganizować mały festyn dla naszych dzieciaków z mnóstwem wspaniałych atrakcji! Dzieci bawiły się wraz ze swoimi Rodzicami w towarzystwie ulubionych bohaterów z bajek!

To był wspaniały dzień! Bardzo dziękujemy naszym niezastąpionym Rodzicom za pomoc i zaangażowanie oraz Firmie Kolorowy Parasol za użyczenie profesjonalnego sprzętu i pomoc w przygotowaniu i organizacji wspaniałych atrakcji dla naszych przedszkolaków.


 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Aplikacja door to door
 • Rozlicz PIT w gminie Działoszyce
 • Program Czyste powietrze
 • Powrzechny Spis Rolny 2020
 • Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej
 • 100 rocznica odzyskania niepodległości
 • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
 • ratusz.pl