Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 - Urząd Miasta i Gminy w DziałoszycachUrząd Miasta i Gminy w Działoszycach
A A+ A++ Kontrast

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

24-06-2022

Po miesiącach wytężonej pracy, 24 czerwca br. nadszedł czas na upragniony wypoczynek. To dziś odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Koniec roku szkolnego to czas, który sprzyja dokonywaniu podsumowań, wyciąganiu wniosków, ale także okres radości związany z sukcesami edukacyjnymi odnoszonymi przez uczniów w ciągu dziesięciu miesięcy nauki szkolnej. Nasi uczniowie, którzy znaleźli się gronie ,,Najlepszych z Najlepszych” z terenu Gminy Działoszyce osiągnęli średnią ocen co najmniej 5, 00, uzyskali bardzo dobre lub wzorowe zachowanie oraz niejednokrotnie reprezentowali szkołę w konkursach na różnych szczeblach. Jesteśmy zaszczyceni, iż uczniowie wraz z rodzicami mogli odebrać nagrody książkowe, gratulacje oraz listy pochwalne.

Szanowni Państwo, Dyrektorzy wraz ze Współpracownikami, Drodzy Uczniowie i Rodzice.

Zakończenie zajęć edukacyjnych w szkołach to czas podsumowań całorocznej pracy. Mijający rok szkolny jak każdy był ważny i niepowtarzalny w historii placówki. Przyniósł szereg sukcesów Uczniom i Nauczycielom, a Rodzicom dostarczył wiele radości i wzruszeń.

U progu wakacyjnej przerwy pragnę podziękować Dyrekcji, wszystkim Nauczycielom i Pracownikom za szczególny wkład pracy i zaangażowanie w realizację zadań służących rozwojowi młodych ludzi, mieszkańców naszej gminy. Niechaj Wasze poświęcenie  w przekazywaniu uczniom niezbędnej wiedzy i umiejętności, a także wzbogacaniu Ich   w nieprzemijające wartości takie jak prawda, dobro, piękno daje Wam poczucie spełnienia zawodowego i życiowej satysfakcji.

Rodzicom pragnę serdecznie podziękować za współpracę ze szkołą i współudział w tworzeniu takiego jej modelu, który daje możliwość sprostania wyzwaniom współczesnego świata. Zaś Wam

Drodzy Uczniowie gratuluję osiągnięć odniesionych w okresie całego roku szkolnego. Niechaj każdy nawet najmniejszy sukces daje Wam zadowolenie, niesie radość, napawa dumą.

Dziękując za dobrą pracę życzę słonecznych i bezpiecznie oraz mile spędzonych wakacji.

Drodzy Nauczyciele i Uczniowie, odpoczywajcie aktywnie i owocnie. Zbierajcie doświadczenia i wspomnienia. Wróćcie do szkoły we wrześniu cali i zdrowi z mnóstwem historii do opowiedzenia.

Burmistrz Miasta i Gminy Działoszyce

Stanisław Porada


 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Aplikacja door to door
 • Rozlicz PIT w gminie Działoszyce
 • Program Czyste powietrze
 • Powrzechny Spis Rolny 2020
 • Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej
 • 100 rocznica odzyskania niepodległości
 • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
 • ratusz.pl