Wspaniałe wspomnienia z Gminnego Dnia Dziecka! - Urząd Miasta i Gminy w DziałoszycachUrząd Miasta i Gminy w Działoszycach
A A+ A++ Kontrast

Wspaniałe wspomnienia z Gminnego Dnia Dziecka!

05-06-2023

Drodzy mieszkańcy!

Chcielibyśmy podzielić się z Wami niezwykłymi emocjami i niezapomnianymi chwilami, które mieliśmy okazję przeżyć wczoraj podczas Gminnego Dnia Dziecka.  To był dzień pełen radości, uśmiechów i beztroskiej zabawy dla naszych wspaniałych dzieci!

Występy dzieci z przedszkoli i szkół: Nasze małe gwiazdki zaprezentowały swoje talenty i umiejętności na scenie. Tańce, piosenki i pokazy artystyczne rozbłysły kolorami i oczarowały nas wszystkich. Byliśmy pod wrażeniem ich wspaniałej energii i pasji!

Animacje, kolorowe warkoczyki dla dziewczynek, malowanie twarzy oraz Zumba dla dzieci: Nie mogliśmy się nacieszyć widokiem uśmiechniętych twarzy dzieci, które tańczyły, skakały i bawiły się podczas animacji i zajęć z Zumbą. Radość i energia wypełniały przestrzeń, sprawiając, że ten dzień był pełen wspaniałych wrażeń.

Festiwal Kolorów: To było prawdziwe widowisko dla oczu. Dzieci wzięły udział w tej wyjątkowej atrakcji, rzucając kolorowym proszkiem w powietrze. Przestrzeń wypełniła się tęczowymi obłokami, a radość malowania światła i kolorów była nie do opisania.

Konkurs kulinarny „Bitwa Regionów”: Utalentowane Panie z Kół Gospodyń Wiejskich wzięły udział w konkursie kulinarnym, prezentując tradycyjne dania z różnych regionów. Było to prawdziwe święto dla podniebienia, a smaki, aromaty i kreatywność uczestników zachwyciły nas wszystkich.

Występy zespołów muzycznych: W trakcie Dnia Dziecka mieliśmy okazję wysłuchać utalentowanych artystów. Zespół Przystań i Zespół Muzyczny Sensi dostarczył nam niezapomnianych chwil z ich energetycznym występem. A Kapela Ludowa „Działoszacy” oraz Orkiestra Dęta z Dzierążni przywołały dźwięki tradycji i historii naszego regionu, tworząc magiczną atmosferę.

Lody, słodkości i wata cukrowa-Nie mogło zabraknąć słodkich niespodzianek! Nasze dzieci rozkoszowały się pysznymi lodami o różnych smakach, a zapach i smak waty cukrowej roznosiły się po całym stadionie. To były prawdziwe rozpieszczenie dla podniebienia.

Skakańce-dmuchańce, bezkonkurencyjna atrakcja dla naszych milusińskich, od najmniejszych do największych.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Wasze zaangażowanie i pasja sprawiły, że był to naprawdę WYJATKOWY DZIEŃ DZIECKA!


 • Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy w Działoszycach
 • Elektroniczna Skrzynka Podawcza
 • Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego
 • Aplikacja door to door
 • Rozlicz PIT w gminie Działoszyce
 • Program Czyste powietrze
 • Powrzechny Spis Rolny 2020
 • Znak Projektu Szkolne Pracownie Informatyczne Województwa Świętokrzyskiego i Unii Europejskiej
 • 100 rocznica odzyskania niepodległości
 • Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST
 • ratusz.pl